premye biznis labank metal achte lò sou entènèt
fidulink sou entènèt kreyasyon konpayi lanmè sou entènèt kreyasyon konpayi lanmè fidulink lanmè

Ou pral jwenn anba pousantaj taks yo sou konpayi yo nan 2020 (Sous Wikipedia). Atik sa a ka ede w chwazi ki kote konpayi ou, branch ou oksilyè.

peyeTo taks Corporate (2020)2Pousantaj taks sou Dividann (2020)2Pousantaj taks konbine (2020)2
 Bèljik12.5%51.0%57.1%
 Kore di sid27.5%40.3%56.7%
 Kanada26.8%39.3%55.6%
 Lafrans32.0%34.0%55.1%
 Denmark22.0%42.0%54.8%
 Bèljik29.6%30.0%50.7%
 Pòtigal31.5%28.0%50.7%
 Rwayom-uni19.0%38.1%49.9%
 Izraèl23.0%33.0%48.4%
 Almay29.9%26.4%48.4%
 US25.9%29.3%47.6%
 Lostrali30.0%24.3%47.0%
 Nòvèj22.0%31.7%46.7%
 Otrich25.0%27.5%45.6%
 Syèd21.4%30.0%45.0%
 Uza29.7%20.3%44.0%
 Itali24.0%26.0%43.8%
 Pays-Bas25.0%25.0%43.8%
 Fenlann20.0%28.9%43.1%
 Èspay25.0%23.0%42.3%
 Meksik30.0%17.1%42.0%
 luxembourg24.9%21.0%40.7%
 Sloveni19.0%25.0%39.3%
 Grè28.0%15.0%38.8%
 Swis21.1%21.1%37.8%
 Islann20.0%22.0%37.6%
 chili25.0%13.3%35.0%
 Turquie22.0%17.5%35.0%
 Polòy19.0%19.0%34.4%
 New Zeland28.0%6.9%33.0%
 Repiblik Tchekoslovaki19.0%15.0%31.2%
 Lityani15.0%15.0%27.8%
 Slovaki21.0%7.0%26.5%
 Hongrie9.0%15.0%22.7%
 Estoni20.0%0.0%20.0%
 Letoni20.0%0.0%20.0%

Ou ta vle resevwa yon òf pou kreyasyon konpayi ou sou entènèt avèk ekspè lokal nou yo (Avoka, Kontab) ale dirèkteman nan MarketPlace nan Fidulink.com yo nan lòd yo fè demann lan yo kreye konpayi ou sou entènèt ak san yo pa vwayaje.

Tradwi paj sa a?

OfflineSouple tann
Viv sipò
Sou entènèt!

Ajan sou entènèt

fidulink

DOKIMAN FIDULINK OBLIGATWA

Tanpri antre yon figi kontinye.
To VAT
7
8
9
4
5
6
1
2
3
C
0
.
Ajoute VAT
Retire VAT

Net kantite lajan (eksepte VAT)

Kantite lajan brit (ki gen ladan VAT)

Kalkil ki baze sou:

Domèn Disponibilite Tcheke

loading
Tanpri antre non domèn nouvo enstitisyon finansye w la
Tanpri verifye ke ou pa yon robo.

peman kat labank sou entènèt fidulink kreyasyon konpayi sou entènèt kreye fidulink konpayi sou entènèt

bitcoin
Bitcoin (b) $ 23,388.27 2.35%
Ethereum
Ethereom (ETH) $ 1,661.72 2.91%
arèt
Ancrage (USDT) $ 1.00 0.16%
usd-pyès monnen
USD pyès monnen (USDC) $ 1.00 0.25%
bnb
BNB (BNB) $ 296.62 4.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.373232 0.87%
binance-usd
Binans USD (BUSD) $ 1.00 0.36%
kardano
Cardano (ADA) $ 0.510913 2.23%
solaryom
Agoch (GFTCH) $ 40.37 1.50%
pwen polka
Pwen pwa (DOT) $ 8.23 3.64%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.068002 1.67%
chiba anfèr-
Shiba inu (shib) $ 0.000012 1.84%
dai
Dai (DAI) $ 1.00 0.24%
pyeje-etè
Lido Staked Etè (STETH) $ 1,618.24 2.82%
lavalas-2
Lavalas (AVAX) $ 23.93 4.17%
matic-rezo
Poligòn (MATIC) $ 0.911348 4.25%
tron
TRON (TRX) $ 0.068887 0.27%
vlope-bitcoin
Vlope Bitcoin (WBTC) $ 23,390.27 2.34%
ethereom-klasik
Etheream klasik (ETC) $ 37.39 2.98%
Leo-siy
Leo Token (Leo) $ 5.01 0.02%
B OK
OKB (OKB) $ 18.30 2.93%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.24 1.72%
uniswap
Uni swap (UNI) $ 9.14 11.99%
ftx-siy
FTX (FTT) $ 29.71 1.31%
kripto-kom-chèn
Chronos (CRO) $ 0.150077 0.70%
chenn
Lyen chèn (LINK) $ 7.51 4.02%
tou pre
Pwochen Pwotokòl (Toupre) $ 4.47 4.74%
Cosmos
Cosmos Hub (ATOM) $ 10.36 2.46%
gwan distribisyon
Gwan distribisyon (XLM) $ 0.116643 1.25%
monero
Monero $ 159.12 0.88%
bitcoin-lajan kach
Bitcoin Lajan Kach (BCH) $ 138.71 3.62%
algorand
Algorand (YON BAGAY) $ 0.333145 2.10%
Apecoin
APECOIN (APE) $ 7.41 11.68%
vechain
VeChain (VET) $ 0.029704 9.02%
filecoin
Filecoin (FIL) $ 8.46 4.03%
entènèt-òdinatè
Entènèt Odinatè (ICP) $ 8.16 5.81%
koule
Koule (FLOW) $ 1.92 1.35%
chèn-2
Chèn (XCN) $ 0.087634 2.71%
desantraland
Desantral (MANA) $ 0.997089 3.76%
sandboks la
Sandbox la (SAND) $ 1.30 2.26%
hedera-hashgraph
Hedera (HBAR) $ 0.073039 1.76%
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.76 2.21%
axie-enfinite
Axie Infini (AXS) $ 17.81 3.37%
fraz
Frax (FRAX) $ 1.00 0.20%
theta-siy
Rezo Theta (THETA) $ 1.43 3.46%
kantite-rezo
Kantite (QNT) $ 105.10 2.46%
lido-dao
Lido DAO (LDO) $ 2.75 22.64%
fantom
AAVE (AAVE) $ 98.98 5.77%
elrond-erd-2
Elrond (EGLD) $ 58.55 4.83%
EOS
EOS (EOS) $ 1.22 3.34%